InstaBIZ

Jessie J dhe Channing Tatum fotografohen si çift në Londër


               Publikuar në : 21:42 - 13/03/19 |
xhu lia

Lidhja e tyre e dashurisë nisi të tetor të vitit që lamë dhe mesa duket tashmë këngëtarja Jessie J dhe aktori Channing Tatum nuk po fshihen më.

Ata janë parë së bashku në Londër pasi kanë zbritur nga aeroporti Heathrow. Të veshur sportiv çifti dukeshin mjaft të afërt me njëri-tjetrin, ndërkohë Jessie J dukej shumë natyrale pa make-up.

Aktori i njohur Channing u nda nga bashkëshortja e tij aktorja Jenna Dewan pas 9 vitesh martesë./Xh.K/Opinion.al/

 

Pas