Aktualitet

Jep dorëheqjen drejtoresha e Kadastrës së Durrësit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:00 - 15/12/21 |
Opi Nion

Është dorëhequr ditën e sotme drejtuesja e Kadastrës së Durrësit, Rajmonda Dashi.

Sipas informacioneve, dorëheqja i është kërkuar nga drejtori i përgjithshëm i Kadastrave, Artan Lame.

Përkohësisht drejtuese e kadastrës së qytetit bregdetar do të jetë zv.drejtoresha e përgjithshme e Kadastrës, Risena Xhaja.

Xhaja do të mbajë postin deri në kryerjen e procedurave të konkurrimit për postin e drejtuesit të të Kadastrës në Durrës dhe gjetjen e një drejtuesi tjetër.

Pas