InstaBIZ

Jennifer Lawrence imazhi i ri Dior


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:36 - 01/09/15 |
root

Ajo është e njohur për rolin e saj ekspresiv në filmin “ The Hunger Games”, por këtë herë Jennifer Laërence na tregon edhe anën e saj femërore. Biondja sharmante është zgjedhur si imazh i Dior, për produktet kozmetike dhe duket fantastike në setin e ri fotografik, që sapo është publikuar.

Looking leggy: Wearing a pink thigh-split dress from the high-end label, the blonde stunner says to the camera, 'Don't be shy... shine!' for the campaign by Craig McDean, in collaboration with Peter Philips

24 vjeçarja është grimuar njësoj si ylli hollivudian, Marilyn Monroe e cila edhe sot e kësaj ditë mbetet një muzë frymëzimi, për të gjitha aktoret, modelet kudo nëpër botë…

Perfect pout: Jennifer Lawrence shows off her sexier side in a new beauty campaign for Dior Addict make-up

Lucrative: Last year, she signed a $15 million contract to continue her partnership with the designer for another three years, two years after originally being signed up by the brand

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas