InstaBIZ

Jennifer Aniston do të bëhet mamiBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:12 - 29/09/15 |
root

Jennifer Aniston arriti të bënte realitet ëndrrën e saj për të qenë nënë.Ndoshta me anë të fekondimit in vitro, këngëtarja ka mbetur shtatzënë dhe tashmë është në pritje të dy binjakëve me bashkëshortin e saj Justin Theroux.Lajmi konfirmohet nga burime pranë çiftit. Karizmatikja hollivudiane nuk kishte mundur të kishte fëmijë, as gjatë martesës së saj me aktorin Brad Pitt.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas