Te Fundit

Java në “Opinion”, cili emision u pa më shumë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 02:00 - 09/11/15 |
b.f

“Opinion” ka pasur javën e kaluar një javë kryesisht të mbështetur tek ngjarjet e ditës. Ku kanë dominuar kryesisht denoncimet. Sipas të dhënave të kompanisë “Telemetrix” e cila merret me matjen e audiencës, emisioni i ditës së hënë, i titulluar: “Të gjuash me vezë” ka pasur 20.7 % share. Emisioni i ditës së martë i titulluar: “A rrezikohemi nga tërmetet?” ka pasur 29.8 % share. Emisioni i së mërkurës i titulluar: “Kush hyri në serverin e tatimeve”  kishte 25.9 % share. Ndërsa emisioni i fundit i titulluar: “Denoncimi i Zaganit” kishte 29 % share. Emisioni më i ndjekur i ketij sezoni është ai i titulluar: “Kombëtarja e Ëndërrave”, me praninë e ekipit kombëtar që arriti 60.1 % share mesatarisht. Javët në vijim “Opinion” do t’ju njoftojë për shikueshmërinë e emisionit brenda vetes, për 4 edicionet e javës.

 

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. Emisjon skanadaloz
    Duket se misioni e Fevziut eshte te cvleresoje ne sy te publikut cdo akuze qe i behet makines shteterore te mberthyer ne krim.
    Te lutem na i hiq ata analiste te neveritshem, jepe intervisten te plote sic e ka marre z. Collaku dhe ta vleresoje publiku nese eshte shpifje apo e vertete dhe jo lakejte e partive politike.
    Behu njehere te vetme gazetar ne funksion te ineteresit publik….

Pas