-Jetë dhe Stil

“Java e Mobilitetit” zbukuron Lanën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:04 - 17/09/15 |
root

Jo vetëm në Tiranë, por në 1900 qytete europiane, “Java e Mobilitetit” merr vëmendje dhe ndryshon jetët tona.  Bashkia e Tiranës, ka vendosur të sensibilizojë qytetarët duke krijuar këtë biçikletë me lule, pranë lumit Lanë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas