InstaBIZ

Ja surpriza që Jozefina Topalli mori për ditëlindje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:55 - 26/11/15 |
root

Ish-kryetarja e parlamentit, Jozefina Topalli ka marrë shumë urime në ditën e saj të lindjes… Por surpriza e së bijës dhe bashkëshortit, të cilët i kanë shkuar në Firence, ku Topalli është pjesë e delegacionit shqiptar në Asamblenë Parlamentare të NATO e ka gëzuar pa fund, deputeten e PD-së. Ja çfarë shkruan ajo vetë në “Facebook”:

“Të dashur miq,

Sot, për ditëlindje që në mëngjes kam marrë shumë mesazhe urimi nga miket e miqtë e mij më të dashur!

Im bir Genari ka qenë urimi më i parë në 12.00. Po ashtu Tonçi dhe Megi që mbrëmë më ka bërë dhuratën më të bukur duke ardhur në Firence ku jam për punë.

I falemnderës Zotit që më ka falë dy fëmijë të dashtun! I jam mirënjohëse Tonçit, pa mbështetjen e të cilit nuk do isha ku jam. Falenderoj miqtë e vjetër e të ri të mi, bashkëpunëtorët e mi të mrekullueshëm gjatë viteve, që mbeten njëlloj të sinqertë e luajal!

Sinqerisht Jozefina!

KOMENTO (5)

Shkruaj nje koment

  1. Po kush eshte zonje more ajo eshte nje bushter si keto bushtrat qe jan ne qeveri dhe ata qe iken keta politikan jan legena su nga e majta si nga e djathta . Ju thoni qe familje thjeshte vetem per nje ditjlindje harxhoi kaq lek eshte udhetimi eshte hoteli eshte lokali resoranti levizjet me taxi ore po ku i gjejn leket keto familjet e thjeshta…
    LEGENA POLITIKAN NGA TE GJITHA ANET E POLITIKES

  2. nje familje e thjeshte,vertete nje shembull per te gjithe politikanet shqiptare
    Kjo zonje duhet te ishte ne krye te pd, e jo ai hajduti

Pas