InstaBIZ

Ja si e shtrembëron fytyrën Beyonce kur verbohet nga drita


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:38 - 08/09/15 |
root

Ajo nuk del gjithnjë e kuruar në fotografi ka edhe momente kur nuk shfaqet në perfeksionin e saj, por në të gjitha rastet nuk e humbet për asnjë çast shkëlqimin prej dive. Beyonce është fotografuar teksa ka dalë nga zyrat e saj në New York dhe paparacët kanë qenë aty, për të kapur çdo detaj të saj. Ajo është verbuar nga blicat e aparatëve dhe ka shtrembëruar paksa fytyrën, por përsëri duket shumë e mirë.

End of summer chic: The singer, 34, wore a figure-hugging dress  that had a broad green stripe and an uneven black hem and went bare-legged in strappy sandals

In a good mood: Laughing, she put a hand up to block her face

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas