-Jetë dhe Stil

Ja si reagon ky burrë 44 vjet pasi ka dalë nga burgu


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 03:10 - 27/11/15 |
root

Otis Johnson ka qenë vetëm 25 vjeç kur është dënuar për herë të parë dhe ka dalë nga burgu në moshën 69 vjeçare. Përballja e tij e parë me Time Square në New York, pasi 44 vjetësh ka qenë shumë e frikshme, për shkak të njerëzve dhe teknologjisë që kishte ndryshuar.

“Njerëzit me kufje në vesh mu dukën si agjentë të CIA-s, pashë pa fund gay që flisnin me njëri-tjetrin në Face-Time dhe billborde me ngjyra neoni, që për hir të së vërtetës më ç’orientuan”, thotë Otis për Al Jazeera.

 

 

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. sa faj se ku bure eshte futur ne burg ne kohen e trimave dhe ka dale ne kohen e ku.. jame me te eshte e veshtire por kjo eshte jeta

Pas