InstaBIZ

Ja si reagon Kate Hudson kur dëgjon Adele


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:34 - 24/10/15 |
root

Ka mjaftuar kënga e Adele “Hello”, që Kate Hudson të shpërthejë në lot. Pasditen e të premtes, Hudson ka postuar një reagim emocional të sajin, pasi ka dëgjuar këngën e re të këngëtares britanike. 36-vjeçarja Kate Hudson, është duke u ndarë nga i dashuri dhe kjo këngë e ka bërë akoma më shumë melankolike.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas