Te Fundit

Ja si e mbylli fushaten Rama me kandidatët e Lezhës në 2013 (video)


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:00 - 10/09/15 |
b.f

Ndersa debati per deputetët e Lezhës ka ndezur politikën shqiptare, kjo video na ndihmon për të kuptuar se si Rama ua kërkoi votën lezhjanëve, mirditorëve e kurbinasve ne zgjedhjet e pergjithshme te 2013-es . “Dashamiresine” per kandidatet dhe besen qe i dhane njeri-tjetrit….  Video e dates 14/06/2013

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas