InstaBIZ

Ja si dukej Edi Rama në ditën e parë të shkollës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:13 - 14/09/15 |
root

Edhe Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama është bërë nostaligjik me fillimin e vitit të ri shkollor. Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale, ai i ka uruar të gjithë vogëlushët në ditën e parë të shkollës “Urimet më të përzemërta për vitin e ri shkollor nga oborri i shkollës Sami Frashëri ku mësimi ka rinisur me energji dhe ambicie të reja”. Ka qenë ky urimi i Kryeministrit Edi Rama për ditën e parë të shkollës. Por si dukej ai vetë, kur u ul për herë të parë në bankat e dijes. Në këto foto Rama 7- vjeçar me përparëse të zezë, shoqërohej nga nëna e tij Aneta

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas