-Jetë dhe Stil

Ja si bëra 25.000 mijë dollarë duke dalë me meshkujBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:37 - 29/04/16 |
root

25 vjeçarja Nicole ishte duke menduar se si të bënte sa më shumë para, derisa mikesha e saj i dha një ide gjeniale, që të frekuentonte meshkuj (kryesisht të moshuar) dhe të fitonte para.

Nicole ka treguar se me këtë mënyrë ka arritur të fitojë më shumë se 25.000 mijë dollarë duke bërë koketën dhe “dadon” e këtyre burrave.

Burimi Yahoo

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas