Sport

Ja sa kushtojnë biletat e miqësores Kosovë- Shqipëri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:20 - 11/11/15 |
b.f

Do të nisë nesër shitja e biletave për ndeshjen miqësore të futbollit Kosovë- Shqipëri. Sipas Federatës Kosovare të Futbollit , biletat do të jenë në treg në orën 10:00 me çmimet si më poshtë:

 3 euro bileta në jug dhe veri

7 euro bileta në lindje

10 euro bileta në perëndim.

Biletat për ndeshjen që do të zhvillohet të premten në datën 14 Nëntor gjenden ne disa qytete kosovare.

Prishtinë: Art Foto / Te Hotel Grandi , NewBorn , Sheshi “Ibrahim Rugova”

Vushtrri: Te Nexhi

Gjilan: Agjensioni DardaniQM

Pejë: Në Shesh

Prizren: Te Shadervani

Ferizaj : Në Shesh

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas