InstaBIZ

Ja pse u shtrua në psikiatri këngëtarja e famshme


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:42 - 12/10/18 |
el ida

Selena Gomez është shtruar në spital psikiatrik së fundmi. Kjo për shkak të problemeve të shumta që hasi me shëndetin e saj mendor.

Një burim pranë mediave amerikane ka bërë me dije se problemi i këngëtares është që ajo ka vuajtur gjatë gjithë jetës nga presioni dhe ndihet përgjegjëse për të tjerët.

Sipas US, një burim pranë këngëtares është shprehur:

Ajo është gjithë kohës shumë e mirë. Ndihet përgjegjëse për shumë persona të tjerë. Kështu ka qenë që në moshë të vogël. Mbi të është ushtruar shumë presion. Është e ndjeshme dhe nuk e përballon dot tani stresin e mediave dhe të gazetarëve, të cilët e pyesin për gjëra që ajo nuk do t’i komentojë”.

Ditën e mërkurë u raportua se Selena po vuante nga problemet e shëndetit mendor dhe është shtruar në spital dy herë brenda pak javëve.

Sipas lajmeve, javën e fundit të shtatorit Selena ishte parë shumë e shqetësuar. Kjo për shkak të ndryshimeve të mëdha në organizëm dhe rritjen e numrit të qelizave të bardha të gjakut. Këto probleme pas transplantit të veshkës.

Pas