Life Style

Ja pse Princeshë Diana është sjellë gjithmonë më ngrohtë me Harryn


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:44 - 22/10/18 |
el ida

Princesha Diana historikisht është sjellë më ngrohtë me Princin Harry dhe për këtë ka pasur një arsye të fortë.

“ Ajo i adhuronte të dy djemtë Por e dinte që Williami do të ketë gjithmonë një vëmendje mjaft më të madhe sepse është mbreti i ardhshëm.

Ndaj ndjente se duhet t`ia kompensonte pak Harryt-t situatën. Ajo e bënte këtë duke i treguar edhe më shumë afeksion. Kështu mund ta “ ndreqte“ disi faktin që Williami është në sytë e të gjithëve. Ndërsa Harry mbetej në hije“-ka thënë një mike e saj.

Princesha  mendonte që mbretëresha nga ana tjetër e shprehte qartë preferencën për Williamin, ndërsa Harryn e trajtonte shumë ftohtë.

Pas