-Jetë dhe Stil

Ja pse nuk duhet të lidheni me një djalë që bën vetëm “selfie”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:45 - 19/11/15 |
root

Studime të ndryshme thonë se ju nuk duhet të dilni me një djalë që i pëlqen vetja dhe që qëndron përgjatë gjithë kohës duke bërë foto “selfie”. Ja disa arsye sepse nuk duhet të dilni dhe të lidheni me një mashkull të tillë:

Ai mendon se e gjithë bota rrotullohet rreth tij

Ai kujdeset për veten e tij më shumë se për ju

Cdo bisedë e tij lidhet me rrjetet sociale

Ai është të prirur të ndjekë njerëz të panjohur në rrjetet sociale, se sa t’ju përkushtohet juve

Ju trajtoni thjesht si një aksesor

Ai harxhon kohë duke bërë foto dhe jo duke jetuar momentet me ju

Lidhja juaj do të jetë më e mirë në Instagram se sa në realitet

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas