-Jetë dhe Stil

Ja djali me këmbët më të mëdha në botëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:57 - 10/09/15 |
root

Po po nuk është montazh janë këmbë të vërteta. Jeison Hernandez nga Venezuela, quhet ky djalosh që ka këmbët më të mëdhaja në botë.  Këmba e djathtë është afro 40.1 cm ndërsa e majta e tij, 39.6 cm. Padyshim që me këtë madhësi këmbësh, 20 vjeçari Jeison Hernandez ka hyrë në librin e rekordeve gines.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas