InstaBIZ

Ja cili është çifti shqiptar më i kërkuar në Youtube


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:56 - 12/10/18 |
el ida

Padyshim që kohëve të fundit ata janë kthyer ndër çiftet më të kërkuara në showbizz-in shqiptar.

Mozzik dhe Loredana janë kthyer në kryefjalë të titujve rozë sepse sëshpejti ata do të bëhen prindër, por pas bashkëpunimit të tyre më të fundit “Bonnie and Clyde”, itensiteti i interesit mbi ta u rrit akoma dhe më shumë sepse kënga rezultoi në një sukses të vërtetë.

Por së fundmi ata kanë shënuar dhe një tjetër rekord.

Në të dhënat e Google të zbuluara nga Prive, figuron se ata janë njerëzit më të kërkuar nga shqiptarët gjatë muajit të fundit në Youtube.

Duket se lajmet e mira nuk kanë fund për dyshen kaq të dashur nga të gjithë.

Pas