InstaBIZ

Ja cilat janë tri gjërat pa të cilat nuk jeton dot Angela Martini


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:46 - 14/10/18 |
el ida

Modelja, Angela Martini është personazhi i parë i ftuar në emisionin ‘Vip Club’, i drejtuar nga Klea Huta që do të nisë transmetimin së shpejti.

Modelja me origjinë nga Shkodra, ndër shumë të tjera ka treguar tre gjërat pa të cilat nuk jeton dot.

“Dashuria, njerëzit që dua dhe ëndrrat”,-është shprehur ajo.

Angela Martini është e martuar me një biznesmen rumun dhe dyshja shfaqen shumë të dashuruar së bashku.

 

 

Pas