Te Fundit

Ja çifti që po çmend instagramin!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:20 - 25/11/15 |
b.f

Charlotte Durgeat dhe Jesson Vedel nga Tahiti janë ndoshta një ndër çiftet më të famshme në rrjet.

Ata janë njohur një vit më parë dhe një ndër zotimet që morën ishte të shëtisnin botën.

Çifti ka një llogari të përbashkët në Instagram ku postojnë vazhdimisht foto nga pushimet e tyre.

Aventurat e këtij çifti kanë bërë që të kenë qindra mijëra fansa.

22-vjeçarja Charlotte është një modele ndërsa Jesson mësues i motorrëve ujorë në Tahiti.image

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas