-Jetë dhe Stil

Ja çfarë i mërziti përdoruesit e “Snapchat”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:00 - 24/11/15 |
root

Rrjeti social “Snapchat” është kthyer në një mani të të gjithëve. Por të premten përdoruesit e këtij rrjeti janë shprehur shumë të pakënaqur.

Snapchat ka hedhur në qarkullim një version të ri, për të cilin përdoruesit duhet të paguajnë. Ky aplikacion kishte të bënte me disa filtra, të cilët rregullojnë fotografitë.

Ata janë shprehur shumë të indinjuar me anë të statuseve në Twitter, duke thënë se nuk kishin aspak ndërmend të paguanin 99 cent për një marrëzi të tillë.

Një PR i Snapchat është pyetur nga CNN për këtë fakt dhe ai i ka anashkaluar të gjitha pyetjet për pagesën e këtij shërbimi. Ai ka thënë vetëm se këto filtra i bëjnë fotot më të bukura.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas