-Jetë dhe Stil

Ja çfarë bëjnë stjuardesat kur pasagjerët zbresin nga avionin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:49 - 12/09/15 |
root

Ato janë gadishmëri maksimale, kur në avion ka pasagjerë ama kur ata dalin ambientin e kanë të gjithin për vete. Stuajardesat dhe stujardët e këtij avioni kanë realizuar një sërë fotosh qesharake dhe i kanë postuar ato në rrjetin social Instagram. Ata kanë hipur të gjithë në kabinën sipër kokës së pasagjerëve dhe duken të gjithë shumë të kënaqur. Këto foto fantastike kanë bërë xhiron e të gjitha portaleve.

On the up: This picture was posted with with the caption '#crewlife #lovemyjob' showing the job isn't all rules and regulations

Fun and games: 'I never have any fun' was the caption with this picture posted on Instagram, explaining that the act of climbing into an overhead bin was a rite of passage

'Missing the skies': One flight attendant shared this nostalgic picture saying he wished he was airborne

 

Break time: An air hostess gets a few minutes of rest in an unlikely spot on the aircraft

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas