Kronikë

Itali/Klienti e hodhi nga makina, prostituta shqiptare me plagë të rënda në kokëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:21 - 02/12/21 |
Opi Nion

Një prostitutë shqiptare 27-vjeçare ka mbetur e plagosur rëndë në spital pasi është sulmuar nga klienti i saj. Mediat italiane bejne me dije se e reja prostituohej në ish-rrugën shtetërore 11 në Torino.

Ajo u fut në një në një makinë gri dhe pas disa kilometrash, burri që ishte në timon i rrëmbeu çantën e dorës dhe e hodhi nga kabina.

27-vjeçarja arriti të ngrihej dhe të thërriste karabinierët në stacionin Caluso, por pasi zyrtarizoi denoncimin është ndjerë keq.

Aktualisht ajo është shtruar në spitalin e Chivasso me plagë të rënda, njëra prej të cilave i ka prekur kokën.

Pas