Sport

Islanda shënon, barazon në fillim të pjesës së dytëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:05 - 06/06/22 |
Opi Nion

Islanda ka barazuar në përballjen me Shqipërinë. Nordikët kanë rikthen baraspeshën në minutën e katërt.

Në minutën e 49, Gjimshitin i pason Porsteinson dhe ky i fundit e dërgon sferën ne rrjetë.

Ka qenë Thorsteinsson ai që ka barazuar shifrat në 1-1. Ndërsa në pjesën e parë, në minutën e 29 shënoi për kombëtaren shqiptare Taulant Seferi./Opinion.al

 

Pas