Kronikë

Ishte e parkuar, përfshihet nga zjarri makina në VlorëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:49 - 27/08/22 |
Opi Nion

Një makinë tip “Benz” është përfshirë nga flakët këtë pasdite në lagjen “Rilindja” në Vlorë.

Policia bën me dije se makina është në pronësi të shtetases së identifikuar me inicialet A.Xh. banuese në Tiranë.

Sipas informacioneve, ngjarja është regjistruar rreth orës 17:10, teksa makina ishte e parkuar. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

Pas