Sociale

Ish-deputetja socialiste humbet bashkëshortin nga Covid: Nuk ja doli


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:29 - 27/02/21 |
Opi Nion

Ish- deputetja Socialiste Valentina Leskaj ka humbur bashkëshortin si pasojë e Covid 19. Përmes një publikimi në rrjetin Facebook, ajo ka bërë të ditur lajmin, ndërsa shprehet se kjo është një ditë shumë e vështirë për të dhe dy djemtë e saj.

“Të dashur miq sot është një ditë shumë e vështirë për mua, dy djemtë e mi Arianin, Besnikun dhe familjet e tyre. Humbëm njeriun tonë të dashur, bashkëshortin e babain model, gjyshin e dashur që nuk ja doli dot me sëmundjen e Covidit”, shkruan Leskaj ndërsa njofton se për shkak të situatës familja do të kryejë një ceremoni private.

Pas