InstaBIZ

Ingriti dhe Herioni, fitojnë kupën e mbrëmjes në Dance With Me


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:27 - 09/11/15 |
b.f

 

Ingrit Gjoni dhe Herion Mustafaraj kanë fituar kupën e mbrëmjes në spektaklin “Dance With Me”. Ata kanë qenë përballë Rozës dhe Stines, në kërkim të kësaj kupe, por publiku ka votuar në favor të Ingritit dhe Herionit. Cifti ka kërcyer nën tingujt e këngës së Adi Hilës, “Falmë”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas