InstaBIZ

Ingrit Gjoni del me papuçe në rrugë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:30 - 19/11/15 |
root

Ingrit Gjoni ka dalë me papuçe shtëpie në rrugë. Fillimisht pamë një foto që këngëtarja postoi nga emisioni “Mad Day”, i moderatores Fatma Methasani dhe meqënëse ky program rinor është vërtet i “çmendur”, menduan se Ingriti ishte veshur kështu vetëm për programin dhe për të bërë humor në “Mad TV”…

12249772_669083086528457_4171526502135787049_n

Por fotoja e dytë ku shfaqet në rrugë na vërteton se Ingriti, këto papuçe i ka veshur edhe në rrugë. Mesa duket e mbajnë aq ngrohtë sa nuk do ti heqë nga këmba.

12243326_669127343190698_3645018006269673729_n

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas