Aktualitet

Infektohet me koronavirus kryebashkiaku i Librazhdit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:39 - 10/10/20 |
Opi Nion

Kryebashkiaku i Librazhdit Kastriot Gurra ka dalë pozitiv me koronavirus.

Gurra ka konfirmuar për “Abc News” se tamponi i ka dalë pozitiv.

Kryebashkiaku u shpreh se ka simptoma të lehta dhe deri më tani gjendja shëndetësore e tij është e qendrusehme.

Pas