InstaBIZ

Infektohet me COVID-19, Ardit Gjebrea: Nuk është obobo


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:36 - 10/02/21 |
Semiljana Azizi

Ardit Gjebrea është infektuar me koronavirus.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë  kantautori dhe prezantuesi i njohur me anë të një postimi në llogarinë e tij në  “Instagram”.

Gjebrea shkruan se është dita e dytë sot dhe ka vetëm pak temperaturë. Gjebrea pohon ndër të tjera se do të vijojë punën, por nga shtëpia ku edhe është karantinuar.

“Dita e dytë pozitiv. Nuk po është obobo, me temperaturë jo shumë të lartë. E c’mudn të bëjë njeriu i mbyllur në shtëpi? Mnedon gjithmonë për punën dhe në fakt me gjithë vështirësitë që na përballi koha na zhvilloi instiktin e gjetjes së alternativës që në këtë rast do të thotë. E diela shqiptare do të zhvillohet të dielën, sigurisht bashkë por nga shtëpia”, shkruan prezantuesi./Opinion.al

Pas