Aktualitet

Incidenti në Gramsh, Artan Hoxha: Spiunë koti, unë u maskova më bukur në KremlinBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:37 - 21/08/22 |
Opi Nion

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar incidentin e ndodhur në Gramsh, në Uzinën e Armëve,  ngjarje që Prokuroria po e heton për spiunazh.

Në një status në rrjetet sociale teksa publikon një foto ku shfaqet me kapele dhe syze, Hoxha me ironi shkruan se ata rusët ishin ‘spiunë koti’, pasi edhe ai ishte maskuar më mirë në Kremlin.

“Spiunë koti…Edhe unë, në Kremlin, isha maskuar më bukur. Mbaja dhe syze me skelet të trashë, si Sami Ameni te “Fije qe priten”,”- shton Hoxha.

Pas