Aktualitet

Ikin dritat në Top Channel, lajmet pa spiker


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:42 - 11/11/15 |
root

Problemi i fikjes së dritave, ka qenë prezent në edhe në studion e lajmeve të Top Channel. Gjatë edicionit të drekës, ikën dritat në studion e lajmeve dhe transmetimi i tyre vijoi pa spiker. Edicioni u mbyll më herët se ditët e tjera. Ka qenë një defekt teknik në rrjetin elektrik të zonës së Kasharit, aty ku është zhvendosur së fundmi Top-Channel.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas