Kronikë

Identifikohet 19 vjeçari që vdiq në aksident, dalin pamje nga vendngjarja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:34 - 29/12/21 |
Opi Nion

Është identifikuar 19-vjeçari që humbi jetën në aksidentin e rëndë të ndodhur në qytetin e Fierit. Mësohet se viktima është Kristjan Th. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Hamil, ku mjeti doli nga rruga dhe për pasojë humbi jetën në vendngjarje shoferi 19-vjeçar. Sikurse shihet në pamje, mjeti tip “Golf 4” ka përfunduar në kanal.

Sot rreth orës 14:45, në fshatin Hamil, shtetasi K. Th., 19 vjeç, banues në Hamil, Fier, duke drejtuar automjetin tip “Volkswagen” ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të kësaj dalje nga rruga”, njoftoi policia./Opinion.al

Pas