Kronikë

Identifikohen dy viktimat e aksidentit në Fier


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:56 - 28/12/20 |
Opi Nion

Janë identifikuar dy personat që humbën jetën ditën e sotme në aksidentin e ndodhur në aksin rrugor Levan-Qarr.

Sipas “Tv Klan”, dy viktimat janë identifikuar si Ndue Preçi 62 vjeç banues në Tiranë dhe Pashke Malçi 61 vjeçe banuese në Tiranë.

Preçi dhe Malçi ishin duke udhëtuar në një makinë tip “Toyota” në aktin Levan-Qarr, por në një kthesë kanë dalë nga rruga dhe kanë përfunduar në një kanal me ujë.

Aksidenti ndodhi rreth orës 07:20, në vendin e quajtur “Kthesa e Qarrit”, ndërsa kanë qenë banorët ata të cilët kanë sinjalizuan autoritetet për ngjarjen e rëndë./Opinion.al

Pas