Sport

Ibrahimoviç: Nëse tërhiqem unë, futbolli vdesBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:20 - 30/07/22 |
Opi Nion

Zlatan Ibrahimoviç po kalon pushimet në Sardenja dhe ka gjetur kohën për të përshëndetur fansat nëpërmjet Instagramit, ku ka biseduar drejtpërdrejtë me ta.

Në momentin kur njëri prej ndjekësve të tij e pyeti se kur do të tërhiqet nga futbolli, Ibra tha: “Kur do të tërhiqem? Kurrë! Nëse unë tërhiqem, atëherë futbolli vdes”.

Zlatan Ibrahimoviç është duke vazhduar rikuperimin pas operacionit në këmbë dhe pritet që të rikthehet në fushë vetëm në muajin janar.

Pas