Politikë

Ibrahimaj fliste për paketën anti-krizë, Sula nxjerr pankartën me çmimet e rrituraBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:59 - 08/09/22 |
Opi Nion

Deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula gjatë seancës së sotme ka shpalosur një pankartë me çmimet e rritura gjatë këtij viti.

Ky episod ndodhi gjatë kohës që ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Delina Ibrahimaj po fliste në Kuvend për paketën anti-krizë./Opinion.al

Pas