Aktualitet

I vuri zjarrin banesës së babait, arrestohet 41-vjeçari në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:27 - 27/11/20 |
Al Do

Një 41-vjeçar është arrestuar pasi i kishte vënë zjarrin banesës së babait të tij.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Memo Meto” në Tiranë, ku 41-vjeçari me iniciale I. A ka djegur banesën e babait të tij.

Nga djegia e banesës nuk ka patur të lënduar ndërsa nuk bëhet ende me dije se çfarë e kishte shtyre 41-vjeçarin të merrte këtë akt.

Tashmë ai është i arrestuar nga policia dhe pritet të merret në pyetje. /Opinion.al

Pas