Kronikë

I vuri flakën vetes në oborrin e shtëpisë, ndërron jetë lezhjani


               Publikuar në : 14:41 - 22/05/19 |
el ida

Një 40-vjeçar ka djegur veten këtë të mërkurë me benzinë në Ishull Lezhë.

Nikolin Gjolaj i ka vënë flakën vetes në banesën e tij dhe si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën në spitalin rajonal të Lezhës.

Policia dhe grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje të rëndë./Opinion.al

Pas