Life Style

I veshur sportiv dhe larg politikës, Berisha shfaqet në bregdetBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:19 - 05/06/22 |
Opi Nion

Temperaturat e larta të kësaj të diele kryetari i PD, Sali Berisha ka zgjedhur ti kalojë në bregdet dhe larg debateve politike.

Në faqen e tij zyrtare, Berisha përshëndet ndjekësit e tij, ndërsa shihet i veshur sportiv dhe duke bërë ecje.

 “Mirëmëngjesi miq, pushim të këndshëm”, shkruan Berisha krahas fotos./Opinion.al

Pas