Kronikë

I shpallur në kërkim për plagosje, arrestohet i riu


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:06 - 17/11/20 |
Opi Nion

Një 26-vjeçar është arrestuar nga Policia e Krujës pasi ishte shpallur në kërkim prej 6 muajsh për  plagosje të rëndë me dashje.

Mësohet se i arrestuari është identifikuar me inicialet B.X. Për të riun, Gjykata e Krujës ka caktuar masën e sigurisë arrest me burg. pasi në muajin maj, pas një konflikti për motive të dobëta plagosi me thikë shtetasit S.T. dhe E.Gj./ Opinion.al

Pas