Aktualitet

I riu me Covid hidhet nga kati i tretë i spitalit “Shefqet Ndroqi”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:23 - 13/08/20 |
Opi Nion

Një 29-vjeçar i prekur nga Covid dyshohet se është hedhur nga kati i tretë i spitalit “Shefqet Ndroqi” dhe ka ndërruar jetë. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:30 të mëngjesit dhe viktima është identifikuar si shtetasi me inicialet XH.K. Ai e ka  kryer këtë akt, ndërsa ndodhej në spital për t’u kuruar.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas