Aktualitet

I parkuar para një biznesi, shkumbohet nga flakët “Benz-i” në Sarandë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:24 - 27/02/21 |
Semiljana Azizi

Një makinë tip “Benz” është djegur pothuajse plotësisht, gjatë natës së kaluar, në Sarandë.

Bëhet me dije se mjeti me targë SR 6605 B, ndodhej i parkuar përpara një biznesi, në fshatin Gjashtë të Sarandës, teksa kur ka shpërthyer në flakë.

Ende nuk dihen shkaqet e djegies së automjetit dhe s’ka një njoftim zyrtar, por policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për të zbardhur shkaqet./Opinion.al

Pas