Aktualitet

I moshuari u gjet i pajetë në hotel, arrestohet pronarja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:10 - 23/06/20 |
Al Do

Policia e Gjirokastrës ka njoftuar arrestimin e një 43-vjeçareje, pronare e një hoteli.

Ndalimi i saj është bërë pasi në ambjentet e lokalit e saj në lagjen “18-Shtatori”, Gjirokastër u gjet i pajetë një 72 vjeçar, banues në Dropull.

Sipas policisë, ambientet e lokalit përdoreshin për ushtrimin e prostitucionit.

Ndaj 43-vjeçares rëndojnë akuzat penale “Mbajtja e lokaleve për prostitucion” dhe “Ushtrim prostitucioni”. /Opinion.al

Pas