InstaBIZ

I kërkojnë koncert në Serbi, Capital T ka një kusht për fansat serbë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:30 - 29/06/21 |
Opi Nion

Capital T është një nga këngëtarët më të pëlqyer në muzikën shqiptare, teksa shesh herë bëhet qendër e mediave për gjërat që bënë.

Ajo që na tërhoqi vëmendjen këtë herë, është përgjigjja që i ka këngëtari i kthyer një prej ndjekësve të tij, gjatë një bisede virtuale. Së fundmi, këngëtari u drejtoi një pyetje ndjekësve në Instagram, që ishte në lidhje me vendet që fansat do të donin që Capital T të performonte këtë vit.

Një prej përgjigjeve ishte: “Në Serbi të lutem, ti ke shumë fansa këtu.” Dhe True Kapo i kundër përgjigjet në këtë mënyrë: “Ndoshta kur shteti juaj të na njohë ne. Republika e Kosovës.”/Opinion.al

Pas