Bota

I kërkoi të vendoste rripin e sigurimit, pasagjerja grushton stjuardesën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:18 - 28/05/21 |
Opi Nion

Një stjuardesë është sulmuar brutalisht nga një pasagjere në linjën e avionëve Southwest Airlines.

Bëhet me dije se stjuardesa, i ka kërkuar vajzës së re, identiteti i të cilës nuk bëhet i ditur, që të vendos rripin e sigurimit. Në këtë moment, e reja është ngritur në këmbë dhe ka filluar të qëllojë me grusht nga fytyra stjuardesën.

Në atë moment një tjetër pasagjer është ngritur dhe ka qetësuar situatën, teksa duket në pamje se stjuardesa është gjakosur nga fytyra.

Mediat e huaja bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur gjatë një fluturimi nga Sacramento në San Diego të dielën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CBS News (@cbsnews)

Pas