Te Fundit

I gjetën shkop gome në makinë, balerini 60 orë në polici


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:40 - 23/09/15 |
b.f

Shkopin e gomës do ta përdorte si rekuizitë në shfaqjen e radhës, por policisë së shtetit i është dashur ta mbajë 60 orë në izolim për të verifikuar se përse I duhej një shkop i tillë në makinë. Ndodhia e pakëndshme i ka ndodhur balerinit të Teatrit Kombëtar  të Operas dhe Baletit Elton Merja, i cili u ndalua dy ditë më parë nga Policia pasi iu gjet një shkop gome. Çka tregon për vigjilencën për të përgëzuar të uniformave blu, ndërkohë që ende nuk janë gjetur autorët e rrëmbimit të shtetasit Enver Stafuka muaj më parë në qytetin e Fushe-Krujës. Persona të veshur me uniforma policie, por që rezultuan se nuk ishin të tillë dhe që sot e kësaj dita policia informon se nuk ka dijeni për identitetin e tyre, ndërkohë që balerini Merja tashmë është liruar me “detyrim paraqitje”

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas