InstaBIZ

I erdhi dita dhe Kidës për pushimeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:27 - 01/09/15 |
root

Ajo është një këngëtare e re në showbiz-in shqiptar, por si e tillë numëron shumë fansa dhe adhurues. 17 vjeçarja, Orhidea Latifi e njohur si Kida ka patur një sezon të ngjeshur koncertor këtë verë, andaj dhe pushimet verore i kishte lenë pas dore. Por sot ajo ka postuar një foto nga Turqia, ku duket se ka nisur zyrtarisht të shplodhet. Duke qenë se na ka dhuruar muzikë të mirë gjatë gjithë kohës, ne i urojmë pushime sa më të bukura dhe pse jo të kënaqet pa masë si të gjitha bashkëmoshtaret e saj.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas