Aktualitet

I dyshuari për kërcënimin e Tahirit: U përdora nga koordinatori i PD


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:31 - 18/11/15 |
b.f

TIRANË- I shoqëruari i parë në polici për mesazhin kërcënues ndaj ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, Klodian Mahmutaj është shprehur se llogaria e tij është përdorur nga shoku i tij i ngushtë, Valter Meshi koordinator i PD në Tiranë.

22-vjeçari u shpreh se katër muaj më parë i kishte besuar passëord-in shokut të tij, duke mos menduar se do të përfshihej në ngjarje kaq të rënda. Po ashtu, Klodiani tha se nuk kishte asnjë dijeni për mesazhin e nisur në adresë të ministrit Tahiri dhe se nuk mbante asnjë përgjegjësi. /Shqiptarja.com/

*Ne foto: Klodian Mahmutaj 

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

  1. Sa bukur e rregulloi per tja futur nje tjetri,asnje nuk e jep llotarine e tij qe ta perdore dikush tjeter. Po mjekra?

Pas