-Jetë dhe Stil

I bleu Lamborghini, buqetë me lule dhe ju ul në gjunjë, por ajo i tha JO!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:27 - 23/10/18 |
b.f

I bleu Lamborghini, një buqetë me lule dhe ju ul në gjunjë, por ajo i tha Jo. Përpjekjet e një djaloshi kanë shkuar dëm, pasi e dashura e tij nuk pranoi propozimin për martesë.

“Bleva makinën tënde të preferuar…”

Por përgjigjia e saj është: “Më vjen keq, nuk dua”.

Por edhe pse mori një përgjigje negative ai e pyeti dhe disa herë të tjera, por ajo ishte e vendosur për të mos pranuar.

“Unë kam shumë para, unë mund të të blej shumë nga këto makina sportive “, i tha ai.

“Martohu me mua, martohu me mua”.

Megjithatë, ajo nuk u tundua, por kjo gjë e bëri nervoze dhe i tha: Edhe pse keni para, çfarë do të thotë kjo?

Ngjarja ka ndodhur në Kinë dhe të pranishmit që panë të gjithë skenën e filmuan dhe e postuan në rrjetet sociale.

Por as i riu nuk e priti mirë refuzimin filloi të bënte veprime jo të hijshme në publik.

Në fillim ai kërcënoi të dashurën, pasi ajo nuk e pranoi refuzimin dhe më pas nisi të thyente objektet që ishin pranë vendit ku bëri propozimin./tvklan.al

Pas